Akcja społeczna „EKO w Gdyni” – Urban Lab

Akcja społeczna „EKO w Gdyni”

Podziel się:

Zachęcamy do udziału w konkursie i akcji społecznej #EKOwGdyni organizowanej przez Urban Lab Gdynia. Pokaż swoje ekologiczne nawyki i zachęć innych, by poszli w twoje ślady.

Co trzeba zrobić? Należy nagrać za pomocą ustawionego poziomo smartfonu filmik nie dłuższy niż 30 sekund, na którym pokazane jest, w jaki sposób jesteś „Eko w Gdyni”. Chodzi o proste nawyki i postawę w życiu codziennym, ekologiczne wybory jak np. zbieranie deszczówki do podlewania kwiatów, korzystanie z ekologicznego środka transportu czy prawidłowa segregacja śmieci.

Aby wziąć udział w konkursie w ramach akcji społecznej „EKO w Gdyni” trzeba przesłać za pośrednictwem formularza na stronie internetowej https://urbanlab.gdynia.pl/jestemeko/ nagrany przez siebie filmik ilustrujący eko nawyk lub proekologiczną postawę.

Uczestnicy i uczestniczki konkursu, których filmiki zostaną ocenione przez Jury jako najlepsze, zostaną nagrodzeni, a przesłane przez nich materiały wideo filmiki zostaną wykorzystane w klipie podsumowującym akcję społeczną „EKO w Gdyni”. 

Na zgłoszenia jest czas do 19 sierpnia 2021 r. do godz. 19.00.

Więcej informacji na stronie Urban Lab Gdynia: https://urbanlab.gdynia.pl/artykuly/przedluzamy-akcje-ekowgdyni/