Chris Herrman z Urban Lab Nürnberg gościem Kongresu Polityki Miejskiej – Urban Lab

Chris Herrman z Urban Lab Nürnberg gościem Kongresu Polityki Miejskiej

Podziel się:

Kolejnym zagranicznym gościem podczas panelu „Społeczny wymiar smart city” na Kongresie Polityki Miejskiej będzie – Chris Herrman z Urban Lab Nürnberg (Norymberga, Niemcy)! Podczas swojego wystąpienia opowie o doświadczeniach i aktywnościach podejmowanych przez Urban Lab w czasie pandemii COVID-19.

Chris Herrman to jeden z trzech założycieli Urban Lab Nürnberg (Norymberga, Niemcy) – organizacji non-profit promującej procesy partycypacyjne i praktyczne eksperymenty miejskie. Studiował grafikę reklamową, historię i językoznawstwo. Przez 14 lat pracował jako projektant i copywriter. W 2011 roku wraz z garstką entuzjastów rozpoczął tworzenie pierwszego fablabu w Norymberdze, a cztery lata później wraz z grupą kolegów założył Urban Lab. Jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Open Workshops (Verbund Offener Werkstätten).

Więcej informacji na temat panelu oraz szczegółowy program można odnaleźć w wydarzeniu Panel „Społeczny wymiar smart city” podczas Kongresu Polityki Miejskiej.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną, wydarzenie odbędzie się w formule online, ze studiem nagraniowym w Katowicach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zachęcamy do rejestracji.