Rejestracja na World Urban Forum otwarta! – Urban Lab

Rejestracja na World Urban Forum otwarta!

Podziel się:

Rejestracja na Światowe Forum Miejskie (World Urban Forum, #WUF11) jest już otwarta! Zachęcamy wszystkich naukowców, studentów, przedstawicieli biznesu, samorządowców oraz wszystkich innych zainteresowanych rozwojem miast do rejestracji własnych wydarzeń i stoisk kongresowych, a także imprez promujących tematykę miejską w Polsce. Rejestracja trwa do 7 marca 2022 roku.

Światowe Forum Miejskie (World Urban Forum, #WUF11), to najważniejsze globalne wydarzenie dotyczące polityki miejskiej oraz zrównoważonej urbanizacji, które odbędzie się w Katowicach w dniach 26-30 czerwca 2022 roku. Organizatorami Forum są UN-HABITAT, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Miasto Katowice.

Celem inicjatywy jest rozszerzenie odbywającej się w dniach 26-30 czerwca 2022 roku w Katowicach 11. sesji Światowego Forum Miejskiego (World Urban Forum, #WUF11) o wydarzenia towarzyszące nawiązujące swoimi tematami do sześciu dialogów (obszarów tematycznych) WUF11:

  • Miasta sprawiedliwe
  • Zielona przyszłość miast
  • Innowacje i technologie
  • Budowanie odporności miast
  • Planowanie i zarządzanie miejskie
  • Przyszłość gospodarki i finansów miejskich

Zachęcamy do składania wniosków o uzyskanie certyfikatu „Oficjalnego wydarzenia towarzyszącego 11. sesji Światowego Forum Miejskiego – WUF11” za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie Obserwatorium Polityki Miejskiej IRMiR. Wybrane wydarzenia uzyskają powyższy tytuł i zostaną wpisane do kalendarium inicjatyw „WUF w Twoim mieście”. Organizatorom da to szansę na skuteczną promocję wydarzeń oraz podzielenie się swoją historią z odbiorcami stron internetowych i mediów społecznościowych poświęconych WUF11.Zgłaszane wydarzenia mogą mieć charakter lokalny, regionalny, krajowy lub międzynarodowy i muszą odbywać się na terenie Polski albo online od stycznia do grudnia 2022 roku.

Rejestracja potrwa do 7 marca 2022 roku. Nabór zgłoszeń odbywa się w formule open call. Zarejestruj się: https://obserwatorium.miasta.pl/wuf11/rejestracja/

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową https://obserwatorium.miasta.pl/wuf11/wuf-w-twoim-miescie/.