Transformacja energetyczna polskich miast – seminarium FRL – Urban Lab

Transformacja energetyczna polskich miast – seminarium FRL

Podziel się:

Przed miastami stoją obecnie wyzwania w zakresie energetyki, ochrony środowiska i klimatu. Coraz bardziej zauważalne są zmiany klimatu, a także zła jakość powietrza, z którą miasta muszą się zmierzyć. To powoduje, że samorządy stoją przed koniecznością szukania rozwiązań w obszarze odnawialnych, czystych i zielonych technologii.

XVI już seminarium on-line organizowane przez Związek Miast Polskich w ramach Forum Rozwoju Lokalnego poświęcone będzie transformacji energetycznej polskich miast. Seminarium odbędzie się 18 lutego br. o godzinie 10.00. FRL to uruchomiona przez Związek Miast Polskich otwarta platforma samorządowo-rządowo-eksperckiej debaty oraz zintegrowany pakiet działań służących promocji podejścia oraz narzędzi zrównoważonego i endogennego rozwoju lokalnego.

Na seminarium wymagana jest rejestracja udziału poprzez formularz https://zwiazekmiastpolskich.clickmeeting.com/xvi-seminarium-frl-/register
w terminie do 16 lutego br. Seminarium będzie również transmitowane na facebook’u, a materiał video zostanie udostępniony na stronie http://www.forum-rozwoju-lokalnego.pl/.

Więcej informacji na stronie Związek Miast Polskich.