Warsztaty „Jak mądrze wspierać oddolne innowacje w miastach?” – Urban Lab

Warsztaty „Jak mądrze wspierać oddolne innowacje w miastach?”

Podziel się:

Zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach praktycznych dla urzędników, aktywistów i projektantów „Jak mądrze wspierać oddolne innowacje w miastach?” w strefie Miasto360 – WUF na mieście. Warsztaty poprowadzi Aleksandra Zemke (Fundacja Smilemundo, Barcelona). Na warsztaty zapraszamy 28 czerwca 2022 o godz. 12:00.

Co wspiera rozwój oddolnych innowacji w miastach? Jak mądrze projektować, na co zwracać uwagę, kogo i jak włączać w proces, jakich typowych wyzwań spodziewać się na każdym etapie planowania i wdrażania innowacji? Warsztat łączący prezentację praktycznych przykładów z pracą w grupach opartych na rozwiązywaniu konkretnych wyzwań.

Obowiązują zapisy: https://app.evenea.pl/event/warsztatyinnowacjemiasto360/

Liczba miejsc ograniczona!

Aleksandra Zemke – Absolwentka Rozwiązywania Konfliktów na Uniwersytecie w Amsterdamie oraz Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. W 2011 roku założyła w Hiszpanii organizację pozarządową Smilemundo, tworzącą innowacyjne narzędzia edukacyjne wspierające zrównoważony rozwój. Od lat współpracuje z instytucjami działającymi na polu polityki lokalnej: United Cities and Local Governments, UNDP, UN – Habitat, Eduacting Cities czy Prowincja Barcelona. Tworzy dla nich programy edukacyjne związane przede wszystkim z Agendą 2030 i innowacjami na polu Ekonomii Społecznej i  Solidarnej. Tworzone przez nią narzędzia wyróżnione zostały wieloma nagrodami, w tym prestiżową Word Summit Youth Award, przyznanej przez ONZ w Brazylii dla najlepszych projektów wykorzystujących nowe technologie do promowania zrównoważonego rozwoju.