Zapraszamy na Happy, Healthy & Inclusive Cities Conference – Urban Lab

Zapraszamy na Happy, Healthy & Inclusive Cities Conference

Podziel się:

WAŻNA INFORMACJA

Uprzejmie prosimy wszystkich zaproszonych o zarejestrowanie się na warsztaty w Wałbrzychu najpóźniej do 5.12 do 10:00 – jest to konieczne ze względów logistycznych. Poniżej poprawiony link do programu i rejestracji – w celu rejestracji należy kliknąć na link: https://www.conferencemanager.dk/warszatytwintransitionwalbrzych, a następnie na zakładkę „REJESTRACJA”. W razie problemów z rejestracją prosimy o kontakt z Ambasadą Danii: Jan Lorenc, janlor@um.dk

Ambasada Królestwa Danii i Fundacja Olgi Tokarczuk zapraszają na duńsko-polską konferencję połączoną z warsztatami dotyczącą symbiotycznego tworzenia miast zdrowych, szczęśliwych, niewykluczających – Happy, Healthy & Inclusive Cities Conference, która odbędzie się 6 grudnia 2022 r. we Wrocławskim Domu Literatury – Proza, Przejście Garncarskie 2. Instytut Rozwoju Miast i Regionów został Partnerem tego wydarzenia.

PROGRAM KONFERENCJI

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ

Rejestracja potrwa do 2.12.2022 – liczba miejsc ograniczona.

Zarazem, Ambasada Królestwa Danii i Miasto Wałbrzych zapraszają 7 grudnia br. do Wałbrzycha na duńsko-polskie warsztaty o zielonej i cyfrowej transformacji miast. W ich ramach warsztatów wypracowana zostanie modelowa formuła rewitalizacji miast Dolnego Śląska na przykładzie Wałbrzycha. Warsztaty organizowane są w ramach projektu Ambasady Danii ,,Twin Transition” pod honorowym patronatem Instytutu Rozwoju Miast i Regionów i prowadzone będą przez znakomitych ekspertów w dziedzinie Strategicznego Doradztwa Zrównoważonego Rozwoju Miast z Rambøll Management Consulting.

Miejsce warsztatów: Stara Kopalnia (Wałbrzych, ul. Wysockiego 29), połączone z wizją lokalną terenów i budynków, nad którymi będziemy pracować

Godzina: 8:30 – 16:30

Warsztaty są z założenia interdyscyplinarne. Zapraszamy przedstawicieli miast pracujących zarówno z planowaniem przestrzennym w swoich miastach, jak i zarządzaniem budynkami czy energią w mieście, oraz architektów miejskich i osoby odpowiedzialne za kwestie rozwoju infrastruktury i zielonych inwestycji.


PROGRAM WARSZTATÓW

REJESTRACJA NA WARSZTATY

Zachęcamy do udziału!