Ekosystemy innowacji dla kreatorek zmian – rozmowa online

Zapewnianie kobietom równego dostępu do możliwości realizacji własnego potencjału i zabierania głosu w decyzjach dotyczących życia publicznego czy gospodarki pozytywnie wpływa na budowę zrównoważonego świata opartego dla sprawiedliwości społecznej. Rola kobiet w życiu społecznym, ekonomicznym i politycznym wzrasta. Wpływ na to mają projekty i akcje tworzące ekosystemy przyjazne działaniom kobiet, wspierające je w rozwoju i aktywności w strefie publicznej.

W rozmowie online, którą poprowadzi Magda Dębna, koordynatorka UrbanCafe, wezmą udział Martyna Markiewicz z Fundacji Ashoka, zarządzająca m.in. programem WzmocniONE oraz Agata Zioło, Dyrektorka Innowacji w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Wydarzenie realizowane jest w ramach cyklu ŻYCIE W TRAKCIE I PO PANDEMII – w jaki sposób miasto może wychodzić z inicjatywami na zmieniające się warunki życia w trakcie i po pandemii?

Link do wydarzenia: https://us06web.zoom.us/j/88219236724

Jednocześnie transmisja na żywo odbywać się będzie na fanpage’u UrbanLab Gdynia na Facebooku: https://www.facebook.com/UrbanLabGdynia/

Zachęcamy do dołączenia

31/08/2022

Godzina wydarzenia: 17:30-18:30

Miejsce wydarzenia: UrbanLab Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia