Rozmawiamy na temat #3 Europejskie Stowarzyszenie Promocji Aktywności Ruchowej 50+ – spotkanie online

Zapraszamy do udziału w spotkaniu online z organizacjami pozarządowymi z Rzeszowa w ramach cyklu spotkań „Rozmawiamy na temat”. 23 kwietnia o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Europejskiego Stowarzyszenia Promocji Aktywności Ruchowej 50+.

Założeniem spotkań jest prezentacja organizacji pozarządowych działających na rzecz mieszkańców Rzeszowa, jak również wypracowanie z organizacjami „banku dobrych praktyk – realizowanych projektów”, które będą zamieszczane na stronie Urban Lab Rzeszów.

Goście spotkania:

Dr Marta Gaworsk – Wiceprezes Europejskiego Stowarzyszenia Promocji Aktywności Ruchowej 50+, koordynatorka projektów: Seniorada, PRO Kobieta 50+, Przyjazne siłownie plenerowe, Wolontariusze na start, Łapię dzień. Zgadza się z tym, że na naukę i aktywność nigdy nie jest za późno.

Anna Łyczko – Członek Zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Promocji Aktywności Ruchowej 50+, koordynatorka lokalna projektów ESPAR 50+, instruktorka sportu i rekreacji, propagatorka zdrowego stylu życia, miłośniczka gór oraz pasjonatka biegów trailowych.

Działanie pt. „Rozmawiamy na temat” zostało zainicjowane przez organizacje pozarządowe we współpracy z Zespołem Tematycznym Smart Living Urban Lab Rzeszów.

Transmisja rozmowy na żywo na Facebooku Urban Lab Rzeszów.

23/04/2021

Godzina wydarzenia: 17:00

Miejsce wydarzenia: Urban Lab Rzeszów, ul. 3 Maja 13