Rozmawiamy na temat #1 Rampa Pokonujemy Bariery – spotkanie online

Urban Lab Rzeszów zaprasza do udziału w cyklu spotkań online z organizacjami pozarządowymi – „Rozmawiamy na temat”. Założeniem spotkań jest prezentacja organizacji pozarządowych działających na rzecz mieszkańców Rzeszowa, jak również wypracowanie z organizacjami „banku dobrych praktyk – realizowanych projektów”, które znajdą się na naszej stronie https://urbanlab.erzeszow.pl/. Działanie pt. „Rozmawiamy na temat” zostało zainicjowane przez organizacje pozarządowe we współpracy z Zespołem Tematycznym Smart Living Urban Lab Rzeszów.

19 marca o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie na temat portalu Rampa – Pokonujemy Bariery, działającego na rzecz osób niepełnosprawnych.

Goście spotkania:

Beata Miśków oraz Katarzyna Padło – redaktorki Portalu RAMPA, które wspólnie z Rampowiczami pokazują, że niepełnosprawność nie zwalnia z życia. Tworzą i koordynują działania Portalu. Motywują i wspierają Rampowiczów w życiu zawodowym oraz w pokonywaniu barier w codziennym życiu.

Portal Rampa – pokonujemy bariery jest nowoczesnym portalem skierowanym do osób z niepełnosprawnościami z całej Polski. Rampa wspiera osoby z niepełnosprawnością w przełamywaniu ograniczeń własnych i społecznych. Motywuje do podjęcia aktywności zawodowej oraz społecznej. Niepełnosprawność nie zwalnia z aktywnego życia i to pokazujemy na RAMPIE. Nasza społeczność – Rampowicze to osoby, które żyją aktywnie i chcą korzystać z życia. Na portalu Rampowicze wzajemnie dzielą się wiedzą, doświadczeniami, polecają sobie produkty oraz usługi godne uwagi i zainteresowania. Wraz z Rampowiczami realizujemy filmiki pod nazwą: Rampowicze pokonują bariery.

Zachęcamy do udziału!

19/03/2021

Godzina wydarzenia: 17:00

Miejsce wydarzenia: Urban Lab Rzeszów, ul. 3 Maja 13